Kohvipausid

Kui vajate koolituste, loengute või vastuvõttude ajaks kohvipausi, teeme selle ära.
Tavalist sügavkülmutatud pirukat, mis on ahjus üles sulatatud, saab meie käest ainult suure nuiamise peale ja hingehinna eest, nii et parem ära küsi.

Üldiselt soovime pakkuda klientidele midagi värsket ja ilusat. Seejuures on hind sama, nagu külmutatud pirukate pakkujatel.
Võileivad on meie leivanumber, neid pakume alates ühe ampsu tikuvõikudest kuni suure einevõileivani, kindlasti on nendes salatileht, mõni pisike trikiga muna või muu vigur, mis tuju heaks teeb. Samuti ei korda me samade inimestega koolitustel oma toite.
Valikus on erinevad salatid, soolased ja magusad plaadikoogid, tortillarullid, magustoidud… ainult nimeta!


Meie praegustel klientidel on meie suhtes nii suur usaldus, et meile saadetakse ainult kuupäevad ja kellaajad koos inimeste arvuga. Igasugune menüüde arutelu jääb ära, sest teatakse, et pakume vahelduvat ja maitsvat vahepala.
Meie jaoks on selliste tellimuste täitmine suurim rõõm, sest kui kokal on ikka selline tuju, et täna teeme sprotivõikusid ja homme spinati-krabi-juustu pirukat, siis võib kindel olla, et need on parimad võikud ja pirukad, mis sel hetkel olemas on.


Loomulikult teeme kohvipausid ja cateringid tellija soovi järgi ja vajadusel leiame teie lauale kas või pealsetega miniporgandid. Kui turul parasjagu pakutakse. Kui ei pakuta, siis piisava etteteatamisega kasvatame ise ette sibulad, porgandid ja võrsed. Kõik selleks, et toit tuleks värviline ja värske.